לקוחות מספרים​​

 

 

לימודי nlp

הקורס המדהים שעברתי בשנתיים האחרונות תרם לי רבות והתרומה ניכרת בכל תחום בחיי, בתחום האישי, המשפחתי והמקצועי. השיח והשפה שלי השתנו ללא היכר. הילדים שלי זכו לאמא מכילה, קשובה וחיונית הרבה יותר. טלי אהובה, מודה לך על כל מפגש ומפגש, על כל מה שהבאת באופן אישי ומקצועי. 

לימור אילון - עוסקת בחינוך המיוחד.

לימור אילון​

לימודי nlp

טלי מנחה בחסד רב, מקצועית, מאורגנת, יסודית, יודעת לעבוד עם הקבוצה כקבוצה ועם כל אחת מהמשתתפות באופן אישי. טלי קשובה, שולטת בחומר באופן מעורר הערכה, מדהימה. הקורס קידם אותי ברמה המקצועית וברמה האישית. הקורס ממריץ ליישום ושימוש החומרים הנלמדים בשטח.

רויטל הולצמן - יועצת חינוכית, תיכון ע"ש בן צבי, קרית אונו.

רויטל הולצמן

לימודי nlp

ההנחייה הברורה עזרה לי לסדר את כל הכלים והטכניקות שנלמדו, בצורה יעילה שמאפשרת לי לשלוף בזמן אמת את הכלי המדויק. את אחת הטריינריות היותר מוצלחות שיצא לי לחוות. בנוסף לידע הרבה שאת מביאה, את מביאה גם את הענווה שלך כמנחת NLP לתהליך. כמו כן, את מאפשרת ללומדים לצמוח, להתפתח, ומקנה בטחון רב שמאפשר זאת.

גלית מילוא - מורה לאנגלית ומנחת NLP.

גלית מילוא

לימודי nlp

לאנשים אשר עוסקים בטיפול, יעוץ ותקשורת עם אנשים - כלי ה NLP פותחים אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות וערוצים ייחודיים למיקוד וקידום המונחה/ מתאמן/ מטופל. מומלץ לכל מי שעובד עם אנשים.

ד"ר יועד צופיה - ד"ר לחינוך, יועצת ומאמנת בתהליכי שינוי ומיצוי הפוטנציאל האישי​

ד"ר יועד צופיה​

לימודי nlp

חלק גדול מהנחות היסוד והכלים של NLP מתכתבים עם הגישה האדלריאנית אשר לפיה אני מדריכה הורים. בזכות הקורס טיפחתי את היכולת שלי להבין את המונחה ע"י זיהוי ושימוש בכוחות, יכולות והמשאבים שלו. כמו כן, למדתי לזהות ולשנות אמונות מגבילות של המונחה ולקדם אותו בתהליך.

ג'ני ויס - מדריכת הורים ומנחת קבוצות הורים

ג'ני ויס

לימודי nlp

למדתי את קורסי הפרקטישינר והמאסטר אצל טלי בן יעקב. הקןרסים בנויים ומוגשים באופן מסודר ונגיש המאפשר הבנה מעמיקה של החומר הן ברמה התיאורתית והן ברמה המעשית. במהלך הקורס עברתי תהליכים ברמה האישית והמקצועית. הידע שרכשתי מאפשר לי להנחות ולאמן בשיטת ה- NLP בקליניקה שלי. אין ספק כי התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן.

סיון סרן בר-ניר - מאמנת אישית, משפחתית ובני נוער

   סיון סרן בר-ניר

לימודי nlp

את קורס המאסטר למדתי אצל טלי אחרי שלמדתי במכללה אחרת את הפרקטישינר. קיבלתי במהלך הקורס כלים ומיומנויות שיאפשרו לי להכניס את כלי העבודה החדשים בצורה מעולה לתוך ארגז הכלם שלי. ממליצה בחום ללמוד אצל טלי, היא מורה מעולה!

חגית דיקשטיין - מטפלת ברפואה משלימה.

חגית דיקשטיין

לימודי nlp

מסלול ההסמכה המלא למאמני NLP במכללת NLPSTEPS המכללה להכשרת מאמני NLP בישראל - עם המנחה טלי בן יעקב - מסלול מומלץ, חומרים בנויים בצורה מעולה, מובנת מאוד ופשוטה להבנה ויישום. מרצה מדהימה שאוהבת וקשובה למשתתפים, מסבירה, מנחה ומובילה לכיוונים חדשים ועמוקים.

ילנה ברונשטיין - מאמנת  NLP​.

ילנה ברונשטיין ​

לימודי nlp

למדתי רבות בקורסי ה- NLP עם טלי בן יעקב, עבור עצמי וגם עבור אחרים שהצליחו לעבור תהליך מאוד משמעותי. אהבתי מאוד את דרך העברת הקורס (בצורה מאוד מסודרת ומאורגנת) ואת הסבלנות וההכלה שלך כלפינו! אני ממליצה עליך בחום רב לכל מי שמעוניין ללמוד NLP.

דניאל קליין - שיווק פרויקטים.

דניאל קליין

לימודי nlp

​קבוצת פרקטישינר תשע"ז.

                קבוצת פרקטישינר תשע"ז

לימודי nlp

קבוצת מאסטר תשע"​ח.

קבוצת מאסטר תשע"ח​

לימודי nlp

קורס מקצועי ואיכותי המועבר בצורה מושלמת, מקנה כלים וטכניקות פרקטיים המאפשרים טיפול, העצמה וצמיחה אישיים ולמונחים אחרים. הכל מתבצע באווירה נעימה ובהובלה מקצועית ובטוחה של המרצה, טלי בן יעקב, מומלץ מאוד לכל איש טיפול המעוניין למקסם את יכולותיו. 

איתן שחרור - יועץ חינוכי​.

איתן שחרור​

לימודי nlp

קורס NLP במכללת NLPSTEPS קורס תורם, מפרה ומפתח גם בהיבט האישי וגם בהיבט המקצועי. טלי היא מנחה מצוינת, קשובה, מקצועית, נינוחה, מאפשרת, מכילה ונעימה בכל מובן.  

אורה אמסלם - מאמנת אישית, זוגית ומשפחתית - מנחת הורים​

אורה אמסלם​

לימודי nlp

השתתפות בקורס NLP  עם טלי היה מאוד משמעותי עבורי.הקורס נתן לי כלים לשינוי אישי וגם כלים מקצועיים, המשמשים אותי בקליניקה. טלי מנחה מעולה! קשובה, מקצועית, גמישה .​ממליצה לכל אחד – כארגז כלים לחיים ובמיוחד למטפלים,מאמנים, מורים וכל מי שעובד עם אנשים.​

בלה שני - הדרכת הורים וייעוץ זוגי​

בלה שני​

לימודי nlp

בחרתי בטלי - NLPSTEPS לאחר בחינה והשוואה של מכללות ומנחי NLP שונים בשל המקצועיות, מובנות, בהירות, והנעימות שבה הקורס והלימוד מתנהל - ואכן כך היה. קורס מקצועי בנוי היטב, בהיר מאוד ועשיר. טלי היא מנחה שיש לי עוד הרבה מה ללמוד ממנה. ממליצה בחום. 

ליאורה נווה - מנחת סדנאות שינוי ומאמנת אישית​

ליאורה נווה​

nlp steps